Bakarta klub

Bakarta není jen obyčejná slevová kartička. Kromě slevy na útratu v restauracích Pizza Coloseum přináší i další výhody, například žádné platby za couvert ani obaly v případě, že si budete chtít vzít jídlo s sebou. Podívejte se na další výhody a zjistěte, jak získat svou Bakartu. 

Přehled aktuálních slev v restauracích a obchodech naleznete zde.

Níže si vyberte svou odměnu za Bakarta body. 

Váš výběr prosím zašlete email na bakarta@bakarta.cz nebo volejte: +420 606 044 763 (Po – Pá – 9 – 18 h).

BodyOdměna
166Voucher do Pizza Coloseum 500 Kč
332Voucher do Pizza Coloseum 1000 Kč

DRUHY ČLENSTVÍ

Do rodiny Pizza Coloseum patří už 55 000 našich přátel a jsou mezi nimi jak jednotlivci, kteří milují poctivou italskou kuchyni, tak i firmy a jejich zaměstnanci. Pokud rádi chodíte do restaurací Pizza Coloseum s přáteli nebo rodinou, zvolte členství Classic. Jestliže chcete udělat radost svému týmu nebo dalším kolegům, sáhněte po členství Corporate.

Classic

Klasické členství pro milovníky italské kuchyně. Nasbírané body můžete vyměnit za bonusy v podobě dárků od našich partnerů nebo voucherů do restaurací Pizza Coloseum. V našich restauracích navíc budete moci směnit body ze své Bakarty přímo za některá vybraná jídla a nápoje.

Corporate

Členství pro firmy a jejich zaměstnance. Bakarty Corporate jsou určeny společnostem a umožňují nadstandardní nastavení slev pro celou emisi Bakaret. Běžně neumožňují současně načítání věrnostních bodů. Jsou však přenosné, takže je může použít kdokoli z firmy.

Limit

Umožňuje bezhotovostní platby Bakartou. V restauracích Pizza Coloseum funguje Bakarta také jako plnohodnotná platební karta! Stačí na ni vložit jakoukoli hotovost (např. jako zaměstnanecký benefit). Pokud budete využívat tuto kartu přes firmu, vystavíme vám nákladový daňový doklad za celkovou sumu nahranou na kartu. Konzumace na nabité Bakarty se vztahuje na jídlo, nealkoholické nápoje a točené pivo k jídlu.

Podrobnější informace o věrnostním programu a vše o Bakartě najdete také v „Podmínkách členství“.

ŠEST DŮVODU PROČ CHTÍT BAKARTU

pizza bakarta

1

Získáte výhody u našich partnerů

2

Vyberte si odměny za nasbírané body

3

Umožní Vám čerpat slevy na útraty

4

 Nebudete platit za obaly jídel s sebou

5

 Neplatíte za košík domácího pečiva s bylinkovým máslem

6

Za každých utracených 100 Kč 1 věrnostní bod

JAK ZÍSKÁM BAKARTU?

Zeptejte se nás v některé z restaurací Pizza Coloseum anebo si svou Bakartu objednejte online.

Bakartu registrujeme na vaše jméno, a používat ji můžete výhradně vy. Pokud tedy svou věrnostní kartičku ztratíte, nebo vám bude odcizena, rozhodně nepřijdete o svůj kredit ani body. Stačí nám zavolat nebo napsat. Za 49 Kč vám vystavíme novou a na ni potom nahrajeme všechny body i limit, který je na kartě původní.

Bakartu Vám také zašleme na dobírku. Stačí když nám napíšete na bakarta@bakarta.cz a my Vám jí obratem zašleme na dobírku za 129 Kč. Hned jak kartičku obdržíte, můžete ji začít používat, čerpat vaše výhody a slevy.

ruce bakarta

Kdekoli v Pizza Coloseum

Stačí pouze vyplnit registrační formulář a zaplatit 49 korun.

V momentě, kdy Bakartu obdržíte, můžete okamžitě čerpat všechny její výhody.

Kartičku obdržíte ihned.

Na nasledujícich stránkach můžete spravavovat váš existujíci účet, nebo požádat o nový účet online.

Přehled výhod BAKARTA klubu

RESTAURACE%OBĚDY%VEČEŘE%VÍKEND
Palác Koruna555
Palác Myslbek555
Na Poříčí555
I.P.Pavlova557
Zlatý Anděl557
Vysočany575
DBK51010
Luka555
Průhonice10105
Kladno OC Central101510
Kladno Colonial101010
Myslbek Pekárna555
Ostrava Forum - Nová Karolina555
Ostrava - Avion1055
Ostrava - Náměstí1055
Brno5510
Teplice - NC Fontána555
Pension Coloseum101010
Pivovar Národní101010
Restaurace Stadion - Liberec555
Buddy Bar, Bowling - Liberec101010

Veškeré Vaše dotazy rádi zodpovíme mailem nebo telefonicky kontaktujte Kristýnu Makovcovou, bakarta@bakarta.cz tel. +420 702 229 265.

Těšíme se na Vás!

Podmínky členství v BAKARTA klubu

PRINCIP VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU BAKARTA – PODMÍNKY ČLENSTVÍ

Registrovaný držitel Bakarty (dále jen „držitel karty“ ) je oprávněn využívat všech výhod Bakarta klubu („Věrnostní program Bakarta“).
Držitelem Bakarty se může stát každá fyzická osoba starší 18 let, která řádně a pravdivě vyplní požadované osobní údaje v registračním formuláři a zaplatí poplatek 49,- Kč.
Karta je nepřenosná a držitel musí kartu při platbě použít.
Věrnostní program Bakarta klubu zastřešuje společnost
Coloseum Restaurants, s.r.o., sídlem Na Poříčí 16, Praha1, IČ 6915797
Společnost si vyhrazuje právo kdykoli změnit a upravit pravidla  a podmínky členství věrnostního programu Bakarta a výši a formu všech bonusů, včetně slev, k němu se vážících.

KARTA:
Bakartu obdrží řádně registrovaný zájemce po zaplacení částky 49 Kč v kterékoli restauraci Coloseum nebo při registraci on line na dobírku poštou (+ 85 Kč za dobírku).
Bakarta slouží k evidenci plateb a nasbíraných bonusových bodů jednotlivých členů.
Držitel Bakarty má nárok na výhody vyplývající ze členství ve věrnostním klubu aktuálně uvedené v sekci Bakarta/Informace na www.coloseum.cz (www.bakarta.cz)
Bakarta je nepřenosná, není-li individuelně dohodnuto jinak.
Využít slevy a stejně tak načíst body lze jen tehdy, pokud při platbě účtu svoji kartu držitel fyzicky použije, a to načtením čipu. Není možné načíst Bakartu čárovým kódem. Není možné načítat body a uplatňovat slevy zpětně a dodatečně. V případě platby stravenkami se sleva na Bakartě snižuje o 5 %.
Při koupi dárkových poukazů v restauraci se body na Bakartu nepřičítají. Teprve při použití voucherů k platbě se body načtou tak jako při platbě hotovými penězi.
Nasbírané body propadají když od poslední návštěvy v členských restauracích uplynul více než 1 rok.
V případě, že od poslední Vaší návštěvy v členských restauracích uplynuly 2 roky a více, stává se Bakarta automaticky neplatnou. Zastavené členství lze na základě požadavku znovu obnovit s duplicitní kartou.
V případě ztráty nebo odcizení Bakarty získáte duplikátní kartu stejným způsobem jako původní – registrací on line nebo v některé z restaurací Coloseum a zaplacením částky 49,- Kč. Vaše body z původní Bakarty Vám budou na nový účet automaticky převedeny – stačí poznamenat, že se jedná o „Náhradu“ karty.

ZÍSKÁVÁNÍ BONUSŮ:
Držitel Bakarty získává 1 bod za každých utracených a zaplacených 100,- Kč v restauracích Pizza Coloseum. Body mu budou automaticky načteny při platbě, pokud zároveň použije Bakartu. Zpětně mu nemohou být body načítány.
Aktuální celková výše (zůstatek) bonusů se zobrazí na účtence nebo kliknutím na odkaz na této stránce – Kolik mám bodů?
Výši bonusů zjistíte i na bakarta@bakarta.cz
Čerpání bonusů lze provést přes klientské centrum – Tereza Brejníková, tel: +420 702 229 265 nebo na bakarta@bakarta.cz, některé odměny lze vybírat i přímo v restauracích Coloseum. Přehled aktuálně nabízených odměn a procentuálních slev najdete na našem webu v sekci Bakarta.

Společnost Coloseum Restaurants, s.r.o. si vyhrazuje právo bonusy – odměny a systém odměňování kdykoli měnit, doplňovat nebo rušit a informovat o tom na svých webových stránkách, přičemž změna bude platná dnem oznámení na webových stránkách.

Na bonus nebo jiné odměny v rámci věrnostního programu není právní nárok. Poskytované slevy a výhody nabízené v rámci věrnostního programu nelze sčítat ani uplatnit současně s jinými poskytovanými výhodami, pokud není výslovně stanoveno jinak.
Získané bonusy nejsou převoditelné, nelze je vyplatit v hotovosti, dědit ani jakkoli s nimi nakládat.
K vydání karty neexistuje právní nárok, a proto nemůže být její vydání vymáháno soudní nebo jinou cestou. Škody způsobené nevydáním karty nemohou být uplatňovány k získání náhrady.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ:
Informace o změně podmínek věrnostní program „Bakarta“ a změnách ve zpracování osobních údajů v souladu s Nařízením EU – GDPR
Při sběru, uchovávání a zpracování osobních údajů uplatňujeme takové postupy a mechanismy zabezpečení, které minimalizují možnost jejich zneužití, protože zabezpečení a ochrana osobních údajů jsou našimi klíčovými prioritami. Přístup k osobním údajům našich klientů mají jen vybrané skupiny zaměstnanců a spolupracovníků se smluvně danou povinností mlčenlivosti. Naše firma jako správce osobních údajů využívá pouze ty zpracovatele, kteří poskytují dostatečné záruky zavedení vhodných technických a organizačních opatření tak, aby dané zpracování splňovalo požadavky ochrany osobních údajů a aby byla zajištěna ochrana práv subjektu údajů. Osobní údaje osob mohou být poskytnuty orgánům veřejné správy a dalším subjektům v souvislosti s plněním zákonem stanovených práv a povinností správce, poskytovatelům údržby informačního systému správce, jakož i soukromoprávním subjektům podle pokynů a potřeb subjektu údajů.
Chceme být důvěryhodným a transparentním partnerem a proto s osobními údaji neobchodujeme. Osobní údaje do třetích zemí nepředáváme.
K ochraně osobních údajů každoročně provádíme bezpečnostní audit externím auditorem. Máte právo na přístup k Vašim osobním údajům, které o Vás zpracováváme.
Více informací o právech klienta je k dispozici na internetových stránkách Úřadu pro ochranu osobních údajů zde
V naší firmě jsme vůči Vám otevření, a proto chceme, abyste věděli, jak Vaše osobní údaje zpracováváme a k jakým účelům je využíváme.
Údaje, které budeme na základě našeho smluvního vztahu nebo Vašeho souhlasu zpracovávat, zahrnují jméno a příjmení, datum narození, kontaktní adresu, kontaktní údaje (číslo na mobil, e-mailová adresa), u podnikatele  a OSVČ DIČ.
Jde o údaje získané přímo od Vás elektronickou cestou za účelem poskytování našich služeb včetně ponechání v databázi klientů na dobu 50 let a dále pak, pokud dáte výslovný souhlas, i k marketingovým účelům.

Takový souhlas pro účely přímého marketinku pak můžete kdykoli bezplatně vzít zpět.
Proti zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu včetně profilování můžete podat námitku na bakarta@bakarta.cz
Vznesení takové námitky pak bude znamenat okamžité ukončení zpracování těch osobních údajů, které se přímého marketingu týkají.
Osobní údaje budou vymazány bez zbytečného odkladu po naplnění účelu, pro který byly tyto údaje zpracovány, nebo bez zbytečného odkladu po odvolání souhlasu subjektem údajů.
Prostřednictvím tohoto dokumentu poskytujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů k marketingovým účelům pro skupinu společností COLOSEUM RESTAURANTS, s.r.o., IČO:62915797.

Tento souhlas se týká zpracování Vašich osobních údajů ode dne 25.5.2018, kdy vstupuje v účinnost nové Nařízení EU pro zpracování osobních údajů (GDPR). Udělení tohoto souhlasu nemá vliv na dosavadní marketingový souhlas, který jsme od Vás případně získali již dříve. Souhlas je dobrovolný a lze jej kdykoliv odvolat. Tento souhlas zůstává v platnosti po dobu využívání našich služeb, nebo dokud jej neodvoláte.
Bližší informace naleznete v dokumentu Informace o zpracování osobních údajů na těchto webových stránkách (zde pak bude uvedena existence práva podat stížnost u dozorového úřadu, zda dochází k automatizovanému rozhodování, včetně profilování).

 

Veškeré Vaše dotazy rádi zodpovíme mailem nebo telefonicky kontaktujte Terezu Brejníkovou, bakarta@bakarta.cz tel. +420 702 229 265

Uvítáme všechny Vaše připomínky a nápady.

Těšíme se na Vás!